24 měsíců záruka na zboží | Doprava nad 1500 Kč / 55 eur zdarma

Online lekce jógy a Petrou

Jak se na lekci přihlásit?

V úterý 23.2.2021 v 19:00 se stačí přihlásit

zde: https://zoom.us/join ,

Meeting ID 94418290048

Passcode: MNt9XR

Kapacita není omezena.

 

S kým lekce bude?

Ahoj, jmenuji se Petra a je mi 29 let. Jsem blázen do cestování a do cvičení jógy, ale ne vždy tomu tak bylo.

Obrázek5

 

Moje cesta k józe?

Už na vysoké škole mě jóga lákala tím, že člověk nemusí podávat žádné extra výkony, nepotí se v posilovně a prakticky ke cvičení stačí jen podložka. Ale vždycky jsem si myslela, že na to nejsem duchovně založená, sedět a dělat óóom na podložce mi bylo proti srsti. K józe jsem musela dospět a jsme za to ráda. Po vysoké škole jsem se odstěhovala do nového města, daleko od přátel a od rodiny, kde jsem trávila 12 hodin denně v práci, soboty, neděle, státní svátky. A tak to šlo celý rok a já jasně pociťovala, že je všechno špatně. Proto jsem se hecla a řekla jsem si, že mi nějaké to namaste na podložce třeba pomůže. A pomohlo. Jóga se stala mým každodenním chlebem, dala jsem výpověď, zbavila se toxických vztahů kolem sebe, našla si novou práci a odstěhovala se do velkého města, abych měla více možností na osobní rozvoj. Začala jsem navštěvovat lekce od různých lektorů a prohlubovala svoji jógovou praxi. A protože mi jóga vážně změnila život, rozhodla jsem se před rokem, že si udělám kurz lektorky jógy a začnu učit a předávat ostatním to, co mi jóga dala.

Obrázek4

 

Něco o mé lekci jógy a pro koho je?

Moji lektorskou kariéru přerušila epidemická situace, ale abych z toho nevypadla úplně, rozhodla jsem se začít učit přes různé platformy na internetu. Moje lekce jsou většinou 40-70 minut dlouhé, koncipované spíše pro začátečníky nebo pro lidi, kteří se chtějí po práci jen tak protáhnout a rozhýbat ztuhlé svaly, ale i uklidnit mysl a načerpat novou energii. Lekce přes internet neumožňují osobní kontakt, proto nejsou vhodné pro lidi s jakýmkoliv omezením, s akutní bolestí a pro těhotné ženy. Každý člověk by měl znát své limity. Jóga nás všechny učí odhodit ego, akceptovat naše tělo a pracovat s ním.

Obrázek3

Něco víc o mně?

Nejlepší je když mohu jógu zkombinovat s dalším mým koníčkem, a to je cestování. Ať už po světe nebo v rámci ČR. Není nic lepšího než si na při východu slunce dát v 3000 m.n.m na chvíli pauzu a Pozdrav slunci  Navíc jóga spojuje, díky ní jsem poznala nespočet skvělých lidí a s partnerem společně cvičíme akrojógu. Těch možností je nespočet a stačí si jen vybrat a zkusit. Třeba se do jógy zamilujete tak jako já.

Obrázek2

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení